Föremål som liknar färglitografi Gunnar Larsson
7331 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 250
Sold den 7 november 2022
7537 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 100
Sold den 19 november 2018
8289 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 100
Sold den 19 mars 2018
8371 LITOGRAPH IN C..
Gunnar Larsson, onumrerad, bladets mått: 40x49,
Sold: SEK 400
Sold den 15 februari 2016
8444 LITOGRAPH IN C..
Gunnar Larsson, 8/250, subject: 37 x 49, landscape,
Sold: SEK 150
Sold den 14 december 2015
2168 LITOGRAPH IN C..
Gunnar Larsson, 100/300, subject: 28x39,
Sold: SEK 150
Sold den 16 februari 2015